تماس با ما
Kevin Huang

شماره تلفن : 86-13501592453

WhatsApp : +8613501592453

اینورتر شارژ خورشیدی همه در یک

November 13, 2019

سری CNS یک اینورتر شارژ خورشیدی ترکیبی همه در یک است ، که ذخیره انرژی خورشیدی را ادغام می کند و به معنای شارژ ذخیره انرژی و خروجی موج سینوسی است. به لطف کنترل DSP و الگوریتم کنترل پیشرفته ، دارای سرعت پاسخگویی بالا ، قابلیت اطمینان بالا و استاندارد صنعتی بالایی است. چهار حالت شارژ اختیاری است ، یعنی فقط خورشیدی ، اولویت ماینس ، اولویت خورشیدی و Mains و شارژ هیبریدی خورشیدی. و دو حالت خروجی نیز وجود دارد ، یعنی اینورتر و Mains برای برآورده کردن نیازهای مختلف برنامه.

ماژول شارژ خورشیدی جدیدترین فناوری MPPT بهینه شده را به کار می گیرد تا سریعاً حداکثر نقطه توان PV را در هر محیط ردیابی کند و حداکثر انرژی پنل خورشیدی را در زمان واقعی بدست آورد.

با استفاده از الگوریتم کنترل هنر ، ماژول شارژ AC-DC ولتاژ دیجیتالی و کنترل حلقه بسته دوتایی فعلی را با دقت کنترل بالا در یک حجم کوچک تحقق می بخشد. طیف گسترده ای از ولتاژ ورودی ولتاژ AC و محافظت کامل از ورودی / خروجی برای شارژ و محافظت از باتری پایدار و مطمئن طراحی شده است.

ماژول اینورتر DC-AC براساس طراحی هوشمند تمام دیجیتال ، از فناوری پیشرفته SPWM استفاده کرده و از موج سینوسی خالص برای تبدیل DC به AC استفاده می کند. این برای بارهای AC مانند لوازم خانگی ، ابزار قدرت ، تجهیزات صنعتی و تجهیزات الکترونیکی صوتی و تصویری ایده آل است. این محصول با یک طراحی صفحه نمایش LCD ارائه شده است که به نمایش در زمان واقعی داده های عملیاتی و وضعیت سیستم می پردازد. محافظت الکترونیکی جامع ، کل سیستم را ایمن تر و پایدار نگه می دارد.