تماس با ما
Kevin Huang

شماره تلفن : 86-13501592453

WhatsApp : +8613501592453

Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd.

شنزن کنسونانت فناوری شرکت، آموزشی ویبولیتین

  • Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd.
  • Shenzhen Consnant Technology Co., Ltd.
صفحه اصلی بازار: آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده
مارک های مشاور تعداد کارمندان 300~500
فروش سالانه سال تاسیس 2015
صادرات کامپیوتر 80% - 90%
معرفی

شنژن شرکت مشاور فناوری، آموزشی ویبولیتین (نام ساده: مشاور) یک تولید کننده حرفه ای در تحقیق، توسعه و تولید یو پی اس (برق اضطراری) از جمله یو پی اس های مدولار، UPS های بیرونی و داخلی، UPS ویژه صنعتی، کم فرکانس و بالا یو پی اس و سیستم قدرت خورشیدی آنلاین برای سیستم های خانگی و تجهیزات مخابراتی.

محصولات ما CE، ISO 9001، ISO 14001 و گواهینامه های TLC چینی محلی را به دست آورده است. پس از رسیدن به نتایج خوب در چین، ما در حال حاضر فروش خود را در خارج از کشور گسترش می دهیم.
ما افتخار می کنیم که بیشتر کارکنان مهندسی شرکت ما واجد شرایط هستند و بیش از 10 سال تجربه در زمینه های مربوطه را تجربه کرده اند. برای محافظت از تجهیزات خود از بی ثباتی شبکه تامین برق، ما راه حل های نوآورانه ای را برای به دست آوردن سیستم های موجود در دسترس، بهبود کارایی و ارائه راه حل های انعطاف پذیر برای پاسخگویی به نیازهای خاص و طیف وسیعی از برنامه ها ارائه می دهیم. محصول UPS به طور گسترده ای در مراکز داده و محاسبات، مؤسسات مالی، بانک ها، صنایع و صنایع پزشکی استفاده می شود.
ما از هر گونه همکاری خوشامد می گوییم، از هر فرصتی برای برخورد با مشتریان جدید لذت خواهیم برد: از توزیع کنندگان تا مصرف کنندگان نهایی، سفارشات عمده فروشی و خرده فروشی را انجام می دهند، از جمله فروش کالاهای آماده یا قطعات.
اگر شروع به کار با ما کنید، نه تنها محصول با کیفیت بالا را با قیمت مناسب دریافت خواهید کرد، بلکه شرایط سودآور را برای سالهای دیگر نیز حفظ کنید.
ما در مرکز معروف تکنولوژی بالا - شهر شنزن چین واقع شده است. کارخانه ما نزدیک به فرودگاه است. اگر خوش شانس باشید که از شهر دیدن کنید، از کارخانه ما خوشحال می شوید.

تاریخ

شرکت فناوری شنژن کنسن، در ماه مه سال 2015 تاسیس شده است. ما کوچک و جوان هستیم، اما موثر است.

پس از نزدیک به سه سال کار سخت، محصولات شرکت CONSNANT به طور گسترده در دولت، امور مالی، ارتباطات، آموزش و پرورش، ترافیک، آب و هوا، رادیو، تلویزیون، مالیات بر معاملات، بهداشت و درمان، انرژی، برق و دیگر زمینه ها استفاده می شود.

در حال حاضر ما بیش از 25 نفر را با فروش و حمایت از پوشش در سراسر کشور است. ما بر اهمیت مردم ما تاکید می کنیم، با دادن آموزش های مداوم و به روز رسانی مداوم محصولات خود، آموزش های داخل کشور و یا خارج از کشور برای پاسخگویی به خواسته های این صنعت پیچیده و پویا. این به توانایی ما در ارائه کل راه حل های مخابراتی، کل راه حل های مرکز داده و کل Solar Power Solution برای مشتریان منجر می شود.

اعتبار تاسیس شده ما همراه با تخصص و خط تولید متنوع ما را قادر به تحقق خواسته های مشتری برای پیشرفته ترین راه حل AC و DC قدرت. ما متعهد به ارائه خدمات عالی و رضایت مشتریانمان هستیم.

پس از دو سال توسعه سریع، شهرت خوبی در بازار داخلی به دست آوردیم.

و ما قصد داریم تا بازار خارج از کشور را بزرگتر کنیم. ما به دنبال شریک تجاری جهانی قابل اعتماد برای یو پی اس های آنلاین، اینورتر خورشیدی، UPS مخابرات بیرونی، باتری و غیره

سرویس

شنژن شرکت مشاور فناوری، آموزشی ویبولیتین (نام ساده: مشاور) یک تولید کننده حرفه ای در تحقیق، توسعه و تولید یو پی اس (برق اضطراری) از جمله یو پی اس های مدولار، UPS های داخلی و خارجی، UPS ویژه صنعتی، کم فرکانس و بالا یو پی اس فرکانس آنلاین و سیستم قدرت خورشیدی هر دو برای لوازم خانگی و تجهیزات مخابراتی.

با ترکیب منحصر به فرد افراد، تجربه ها، قابلیت ها، مشارکت و محصولات قابل اعتماد AC و DC، ما مطمئن هستیم که محصولات و خدمات ما بهترین در صنعت ارتباطات مخابراتی، مرکز داده و انرژی خورشیدی است.

تیم ما

تیم ما از بازار و مهندسی همه با تجربه بیش از ده سال در این زمینه هستند. در حال حاضر ما بیش از 25 نفر را با فروش و حمایت از پوشش در سراسر کشور است. ما بر اهمیت مردم ما تاکید می کنیم، با دادن آموزش های مداوم و به روز رسانی مداوم محصولات خود، آموزش های داخل کشور و یا خارج از کشور برای پاسخگویی به خواسته های این صنعت پیچیده و پویا. این به توانایی ما در ارائه کل راه حل های مخابراتی، کل راه حل های مرکز داده و کل Solar Power Solution برای مشتریان منجر می شود. اعتبار تاسیس شده ما همراه با تخصص و خط تولید متنوع ما را قادر به تحقق خواسته های مشتری برای پیشرفته ترین راه حل AC و DC قدرت. ما متعهد به ارائه خدمات عالی و رضایت مشتریانمان هستیم.